Anasayfa Sayfaya Dön

Ülke Ekonomisinin En Önemli Destekçileri Arasındayız

Emana olarak plastik ekstrüzyon alanında sahip olduğumuz bilgi birikimi ve yılların deneyimi ile gerek Türkiye’de gerekse de yurt dışında önemli firmalara hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu süreçte müşteri memnuniyeti, verimli üretim ve faydalı işbirlikleri önemsediğimiz konuların başında geliyor. 

Yürüttüğü başarılı çalışmalar ile alanında dünyanın sayılı firmalarından biri haline gelen Emana Ekstrüzyon, sadece iş ortaklarına değil doğduğu topraklara da katkı sağlayan bir yapı olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktadır. Her yıl önemli hacimlerde dövizin ülkemize girmesini sağlayan şirketimiz, bu sayede ekonomimize çok değerli katkılarda bulunmaktadır.

Ülke ekonomisinin desteğe ihtiyaç duyduğu her dönemde can suyu görevini başarıyla üstlenen Emana, maddi desteğin dışında ülkemizin küresel imajı açısından da önemli işlere imza atmaktadır. Dikkat çeken çalışmalarıyla küresel arenada Türkiye’yi başarıyla temsil eden şirketimiz, global yatırımcının ülkemize olan ilgisinin her daim diri kalmasında önemli bir etkiye sahiptir.

Emana, dün olduğu gibi bugün ve yarın da ülkemize her alanda katkı sağlama bilincini ve sorumluluğunu omuzlarında taşımaya devam edecektir. Bu doğrultuda çalışmalarımızı daha büyük motivasyon ve azimle hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.